Наші традиції

"Подаруй дитині свято"

Холодної зимової ночі, рівно о півночі, коли годинник проб’є дванадцять, до нас приходить Новий Рік, а з ним – вітання, феєрверки, святкування і, звичайно ж, загадування /Files/images/останні 2013 060.jpgбажань. Найбільше Новий Рік люблять малюки, адже це одне з найзагадковіших свят і його святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії. Тому кожного року перед Новорічними святами у нашій школі проводиться благодійна акції під назвою "Подаруй дитині свято", метою якої є дарування святкового, казкового настрою для всіх її учасників.

Цього року акція проводилась для дітей, які проживають у мікрорайоні нашої школи і в наступному році стануть першокласниками. Для організації та проведення акції було створено три групи, до яких входили усі бажаючі учасники навчально-виховного процесу.

Група "Моніторинг" досліджувала кількість майбутніх першокласників, що проживають у мікрорайоні нашої школи, та адреси їх проживання.

Група "Волонтер". Члени цієї групи працювали над своренням/Files/images/Фото0332.jpg спеціальних запрошень для дітей та відповідали за те, щоб кожне запрошення знайшло свого адресата.

Група "Святкування" займалася написанням сценарію та постановкою новорічної казки для майбутніх першокласників./Files/images/останні 2013 010.jpgГоловні герої

27 грудня 2013 року наша школа зустрічала усіх запрошених. Бурхливими оплесками діти зустріли Діда Мороза і Снігуроньку. Водили з ними хороводи, танцювали, відгадували загадки, гр/Files/images/Фото0305.jpgАнтракт Потрібно підкріпитися:)али в ігри, розказували вірші, за що отримали подарунки.

/Files/images/Изображение 227.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1018